09:00 - 18:00

У кошику порожньо!

Шкарпетки з Джорджем Вашингтоном

Шкарпетки з Джорджем Вашингтоном
На складі 99 99 грн.
Виробник: Monstersocks
Наявність: На складі
Модель: a1-10

Шкарпетки з портретом Джорджа Вашингтона (Гілберт Стюарт)

Художник Гілберт Чарльз Стюарт (1755-1828) є одним з засновників американського живопису. Його картини знаходяться в найпрестижніших музеях. Він створив понад тисячу портретів своїх відомих сучасників, в тому числі кілька портретів легендарного американського політичного діяча і першого президента США Джорджа Вашингтона, один з яких ми досі бачимо на доларовій купюрі! Написати портрет такої видатної особистості може не кожен художник. А Гілберту Стюарту вдалося передати в портреті не тільки зовнішню схожість, але й характер, емоційний стан зрілої людини, яка змінила хід історії Америки в кінці 18 століття!

Шкарпетки з портретом Джорджа Вашингтона стануть родзинкою в строгому діловому чоловічому образі. Можуть відмінно доповнити і повсякденне вбрання. Ця модель має відмінні споживчи якості: шкарпетки м'які, приємні на дотик, міцні і добре облягають ногу. Розмір шкарпеток - універсальний (39-45).

Склад виробу:

  • Cotton: 75%,
  • Polyester: 20%,
  • Spandex: 5%

Доставка і оплата шкарпеток

Купити шкарпетки з портретом Джорджа Вашингтона можно в інтернет магазині Monstersocks.com.ua. Ми відправляємо посилки по Києву і Україні через Нову пошту і Укрпошту.

Написати відгук